63 táncos, 33 koreográfia – taroltak a marosszentgyörgyi gyerekek a kolozsvári táncversenyen
63 táncos, 33 koreográfia – taroltak a marosszentgyörgyi gyerekek a kolozsvári táncversenyen

63 táncos, 33 koreográfia – taroltak a marosszentgyörgyi gyerekek a kolozsvári táncversenyen

A marosszentgyörgyi fiatal táncosok ismét figyelemre méltó eredményeket értek el egy rangos megmérettetésen. Az Andi’s Rhythm táncklub tagjai a múlt hétvégén vettek részt a kolozsvári Transilvania Dance Open elnevezésű nemzetközi táncversenyen, ahol kimagasló teljesítményük elismeréseként összesen 33 koreográfiával és 63 táncossal álltak színpadra.

A verseny során a klub versenyzői látványos, elegáns és technikás produkciókat mutattak be, melyeket Balázsi Adriana koreográfus és edző irányított. A fellépéseket több műfaj és korosztály jellemezte, koreográfiáikban akrobatikus és dinamikus elemek is megjelentek.

A csapat a következő eredményekkel zárta a versenyt:

🥇 18 első helyezés

🥈 8 második helyezés

🥉 5 harmadik helyezés

🏅 2 különdíj

A verseny nemcsak az elért eredmények miatt volt jelentős, hanem azért is, mert lehetőséget biztosított a fiatal táncosoknak tehetségük bemutatására egy szélesebb közönség előtt, valamint tapasztalatszerzésre egy magas színvonalú mezőnyben.