Bevezették a Korond-patak vizét a Sószoros fölé épített új csőrendszerbe
Bevezették a Korond-patak vizét a Sószoros fölé épített új csőrendszerbe

Bevezették a Korond-patak vizét a Sószoros fölé épített új csőrendszerbe

Több hetes késés után hétfőn bevezették a Korond-patak vizét a Sószoros fölé épített új csőrendszerbe Parajdon – tájékoztat a Székelyföld Online.

Eredetileg úgy tervezték, hogy július 1-jére fejeződhet be a Korond-patak elterelése a parajdi sóbányánál, de csakhamar kiderült, hogy a kivitelező nem tudja tartani a vállalt időpontot. Előbb kétnapos, majd bő kéthetes késésről beszéltek, míg végül szinte egy hónapot csúsztak a munkálatok befejezésével. – Transtelex

Fotó: Székelyföld Online