Ezért omlik össze a vízellátás a nyári csúcsidőszakban
Ezért omlik össze a vízellátás a nyári csúcsidőszakban

Ezért omlik össze a vízellátás a nyári csúcsidőszakban

Miért nem bírja a vízellátó rendszer?

Az ivóvízellátó rendszereket a romániai normák és jogszabályok szerint tervezték és építették, amelyek előírják, hogy a közüzemi vízellátó rendszerekből származó ivóvizet KIZÁRÓLAG házi fogyasztásra kell használni!

A víz nem háztartási célú felhasználása, mint például a kert, a pázsit öntözése, medencék és úszómedencék feltöltése, egyensúlyhiányhoz vezet az elosztóhálózatban, ami egyes területeken ellátási hiányt okoz!