Marosvásárhelyi sportolók Európa-bajnoki címet szereztek karatéban

Marosvásárhelyi sportolók Európa-bajnoki címet szereztek karatéban

A Marosvásárhelyi CSU két sportolója Európa-bajnoki címet szerzett karatéban, ezt a teljesítményt a 2024. május 17-19. között, a németországi Regensburgban megrendezett Shito Ryu Karate Európa-bajnokságon érték el!

Priță Aris Luca a férfi kumite +67 kg-os egyéni kategóriában a férfiaknál egyéni versenyben állhatott fel az európai dobogó első fokára, Miclea Natalia pedig a csapatversenyben, a női kadet kumite-ban, csapattársaival együtt győztesen tért haza.

Translated with DeepL.com (free version)